Purple Trading Club

Být transparentní, spolehlivá, kvalitní a férová brokerská společnost pro nás bylo vždy samozřejmostí. Přemýšleli jsme však, co bychom mohli pro obchodníky v Česku udělat, aby se jejich trading dostal na vyšší úroveň. A vymysleli jsme to. Dovolte nám pozvat vás do Purple Trading Clubu!

Pozor! Nejedná se o webinář, ani seminář. Purple Trading Club představuje neformální setkání obchodníků a především den plný tradingu pro lidi se společnými zájmy. Něco takového tady ještě nebylo!

Nikdo nikdy přesně neví, co nám trhy přinesou, společně však můžeme strávit chvíle děláním toho, co nás baví. Podstatou Purple Trading Clubu je, že se sejdou obchodníci, kteří chtějí o tradingu diskutovat, sdílet poznatky a čerpat inspiraci od druhých. Naši klienti tak mají šanci poznat nejrůznější obchodní přístupy aktivních obchodníků a získat třeba nezávislý názor na své vlastní obchody.

Purple-Trading-Club.jpeg
Chci se stát členem Purple Trading Clubu

Před přihlášením do klubu si prosím důkladně přečtěte obchodní podmínky.

Co nás k tomuto nápadu přivedlo?

Obchodník na finančních trzích je osamělý vlk. Každý den se probíjí divočinou grafů a čísel a hledá příležitost, která by mu přinesla kořist. Čas od času však i on zatouží po společnosti ostatních vlků. V přírodě žijí vlci přirozeně ve smečkách, loví společně a jeden druhému kryjí záda. My v Purple Trading jsme se rozhodli našim klientům jednu takovou smečku dát.
 

Co si od Purple Trading Clubu slibujeme?

Chceme vytvořit komunitu aktivních obchodníků. Inspirovali jsme se jak z historie, kdy gentlemani obchodovali na burzách pomoci telefonu z kožených sedaček ve VIP klubech, tak z novodobých příkladu investičních firem, kde obchodníci-kolegové probírají své nápady. Chceme pro naše klienty vytvořit prostředí, které jim pomůže načerpat energii, rozšířit si obzory a možná také najít nové přátele.
 

Pro koho je Purple Trading Club určený?

Jednoduše pro všechny, kteří aktivně obchodují na finančních trzích. Pro zkušené obchodníky může účast v klubu představovat prostředek socializace. Kolik kolem sebe máte lidí, se kterými si můžete o tradingu popovídat? V klubu jich budete mít hned deset! Při sledování trhů můžete diskutovat o čemkoliv a zpestřit si tak každodenní nudu u sledování grafů.

Někdy, když se tradingu věnujete osaměle příliš dlouho, mohou vám narůst klapky na očích a po čase můžete například přestat vnímat rizika, či přehlížet příležitosti. Ostatní je ale vidět můžou. V klubu si obchodníci navzájem kryjí záda.

Začínající obchodníci zase mohou něco odkoukat a přiučit se osvědčeným věcem přímo z první ruky. Zkušení obchodníci vyzkoušeli množství obchodních strategií a přístupů a jsou tedy schopni poradit, co může fungovat a s čím mají naopak negativní zkušenost.
 

Je na setkání klubu naplánován nějaký program?

Pevný program stanoven není. Obchodníci z našeho týmu budou celý den živě obchodovat na svých vlastních reálných účtech, přičemž kdokoliv z účastníků může během dne ukázat také své obchody. Celý obchodní den, který trvá cca od 8:00 do odpoledních hodin, bude doprovázen volnou diskuzí, otázkami a odpověďmi. U platformy jsme si všichni rovni, a tak by to mělo být i u stolu v Purple Trading Clubu.

Na koho se v Purple Trading Clubu můžete těšit?

Na svých účtech bude obchodovat Jaroslav Tupý, ředitel pražské kanceláře Purple Trading. Jaroslav má více než 20 leté zkušenosti z reálného obchodování a rozsáhlé znalosti z fundamentální a technické analýzy. Přečtěte si rozhovor s Jaroslavem na fxstreet.cz.

Dále se můžete těšit na členy našeho týmu Adama Dulovce a Josefa Zemana. Adam se tradingu věnuje 4 roky a jako vystudovaný ekonom se zaměřuje především na poziční obchody, při kterých klade důraz na fundamentální analýzu. Josef se zaměřuje na psychologii tradingu a lidskou složku, která ovlivňuje traderovo chování. Je certifikovaný kouč Neurolingvistického programování a věří, že až 80 % úspěchů závisí na psychologickém nastavení tradera.

V plánu je také občasná účast exkluzivních hostů ze světa tradingu.

Jak často a kde se setkání Purple Trading Clubu budou konat?

Ze začátku se budou setkání klubu konat jednou týdně. Předem vypsané termíny naleznete vždy na našich webových stránkách s dostatečným předstihem. Vždy budou vybírány dny, na které nepřipadá statní svátek ve významných světových ekonomikách, aby byla co nejvíce podpořena šance cenových pohybů. Setkání budou probíhat v sídle naší kanceláře, na adrese Vinohradská 2828/51, Praha 3. V zasedací místnosti bude pro všechny účastníky připraveno Wi-fi připojení a možnost občerstvit se vodou, čajem nebo kávou.
 

Kdo se může účastnit?

Purple Trading Club je určený pro aktivní klienty Purple Trading, kteří mají založený reálný účet a provedli vklad. Dále není účast nijak omezena. Je však třeba myslet na to, že na každé setkání je vyhrazena určitá kapacita, a proto je nutné se předem na vybraný termín přihlásit. Klub má také své vlastní obchodní podmínky, které je třeba odsouhlasit.

Pokud si stejně jako my myslíte, že podobný projekt je přesně to, co česká tradingová komunita potřebovala, neváhejte se přihlásit na kterýkoliv z vypsaných termínů. Věříme, že díky Purple Trading Clubu budou naše setkání ještě intenzivnější.

Na vzniku naší firmy má velký podíl nespokojenost aktivních obchodníků s někdejším stavem a fungováním brokerských společností. Několik obchodníků se rozhodlo tento stav změnit a vyzvat na souboj status quo na finančních trzích vytvořením vlastního brandu. I nadále je Purple Trading tvořen aktivními obchodníky, kteří se snaží dělat vše pro to, aby bylo prostředí pro naše klienty co nejpříjemnější. Těšíme se na všechny podněty a nápady k fungování brokerských společností, získané od účastníků Purple Trading Clubu.
 

Těšíme se na Vás!

Chci se stát členem Purple Trading Clubu

Před přihlášením do klubu si prosím důkladně přečtěte obchodní podmínky.
CFD jsou komplexními nástroji a nesou vysoké riziko rychlé ztráty veškerého Vašeho kapitálu v důsledku páky.  69,70 % retailových investorù přichází o svůj kapitál během obchodování s CFD s tímto providerem. Tento počet byl určen v rámci období od 1. ledna 2021 do 31. prosince 2021. Měli byste pečlivě zvážit, jestli rozumíte fungování CFD nástrojů a můžete-li si dovolit podstoupit tak vysoká rizika ztráty Vašeho kapitálu.