CFD jsou komplexními nástroji a nesou vysoké riziko rychlé ztráty veškerého Vašeho kapitálu v důsledku páky.  67,30 % retailových investorů přichází o svůj kapitál během obchodování s CFD s tímto providerem. Měli byste pečlivě zvážit, jestli rozumíte fungování CFD nástrojů a můžete si dovolit podstoupit tak vysoká rizika ztráty Vašeho kapitálu.

Bitcoin strategy

Stratégia pre fanúšikov Bitcoinu, postavená tak, že umožňuje investorom potenciálne profitovať aj vtedy, keď táto najznámejšia kryptomena klesá. Stratégia je obchodovaná tímom profesionálnych obchodníkov, ktorí sa Bitcoinu venujú 7 dní v týždni. Stratégia takisto kladie dôraz na precízne riadenie rizík a mala by tak obstáť aj v situáciách, kedy je na trhoch vysoká volatilita. Na to, aby naše obchody boli čo najviac úspešné, využívame stoplossy, technickú analýzu a fundamentalnu analýzu.

Základné informácie:

 
Základné informácie

Minimálny vklad
Výber nie je spoplatnený

1000 €
Vstupný poplatok 2 %
Manažérsky poplatok 2 %
CapitalGuard 50 %
Performance fee
Bez viazanosti
30 %
  5

Informácie uvedené vyššie a nižšie sa vzťahujú k minulosti; minulý vývoj však nie je zárukou či spoľahlivým indikátorom budúcich ziskov. Majte, prosím, na pamäti, že váš čistý zisk sa môže naďalej líšiť aj vplyvom poplatkov spojených s užívaním stratégie (Poplatok zo zisku, Poplatok za správu portfólia a / alebo Vstupných poplatkov), ale aj potenciálnymi rozdielmi medzi obchodovaním EUR, CZK či USD verziami tejto stratégie.