Bitcoin strategy

Stratégia pre fanúšikov Bitcoinu, postavená tak, že umožňuje investorom potenciálne profitovať aj vtedy, keď táto najznámejšia kryptomena klesá. Stratégia je obchodovaná tímom profesionálnych obchodníkov, ktorí sa Bitcoinu venujú 7 dní v týždni. Stratégia takisto kladie dôraz na precízne riadenie rizík a mala by tak obstáť aj v situáciách, kedy je na trhoch vysoká volatilita. Na to, aby naše obchody boli čo najviac úspešné, využívame stoplossy, technickú analýzu a fundamentalnu analýzu.

Základné informácie:

 
Základné informácie

Minimálny vklad
Výber nie je spoplatnený

1000 €
Vstupný poplatok 2 %
Manažérsky poplatok 2 %
CapitalGuard 50 %
Performance fee
Bez viazanosti
30 %
  5

Informácie uvedené vyššie a nižšie sa vzťahujú k minulosti; minulý vývoj však nie je zárukou či spoľahlivým indikátorom budúcich ziskov. Majte, prosím, na pamäti, že váš čistý zisk sa môže naďalej líšiť aj vplyvom poplatkov spojených s užívaním stratégie (Poplatok zo zisku, Poplatok za správu portfólia a / alebo Vstupných poplatkov), ale aj potenciálnymi rozdielmi medzi obchodovaním EUR, CZK či USD verziami tejto stratégie.
CFD jsou složité nástroje, u kterých je vysoké riziko rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. U 76,60 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s CFD (rozdílovými smlouvami) u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých prostředků.