CFD jsou komplexními nástroji a nesou vysoké riziko rychlé ztráty veškerého Vašeho kapitálu v důsledku páky.  63,00 % retailových investorů přichází o svůj kapitál během obchodování s CFD s tímto providerem. Měli byste pečlivě zvážit, jestli rozumíte fungování CFD nástrojů a můžete si dovolit podstoupit tak vysoká rizika ztráty Vašeho kapitálu.

Optimus

EA tejto stratégie je založené čisto na price action, otvára objednávky v hodinách s veľkým objemom, kedy sú lepšie podmienky likvidity a spreadu. Obchodovanie bez problémov zvláda veľké objemy. Obchody sa otvárajú, pri veľkých price action (veľké pohyby v krátkom čase), nie však v momente, keď môžu nastať problémy so sklzom. Portfólio je nastavené na 10 menových párov a finančných nástrojov na medzibankovom trhu. Optimus je sledovaný na dennej báze a jeho parametre, algoritmy sú odborne optimalizované skúseným tímom vývojárov a programátorov.

Informácie uvedené vyššie a nižšie sa vzťahujú k minulosti; minulý vývoj však nie je zárukou či spoľahlivým indikátorom budúcich ziskov. Majte, prosím, na pamäti, že váš čistý zisk sa môže naďalej líšiť aj vplyvom poplatkov spojených s užívaním stratégie (Poplatok zo zisku, Poplatok za správu portfólia a / alebo Vstupných poplatkov), ale aj potenciálnymi rozdielmi medzi obchodovaním EUR, CZK či USD verziami tejto stratégie.